Objednávka ročního transformačního online výcviku

SUPER HERO ACADEMY

"Staňte se mužem a ženou, kterou ve svém životě chcete vidět."

 

Tento 12ti měsíční seriál vás provede a inspiruje k cestě životem, po kterém možná teď jen toužíte. K cestě do vyšších pater plnosti života. Je to cesta super hrdiny. Cesta vyjímečnosti i zázraků obyčejnosti. Je to cesta každého z nás.

Skrývá se v nás obrovský potenciál a máme přístup k neuvěřitelným zdrojům. Každý si právě teď tvoříme naši realitu. Každý jsme vysoce výkonným charismatickým člověkem, hrdinou a tvůrcem vlastního života.

Když si to dovolíme vidět, uznáme to a přijmeme se do života.

Tato akademie je určena pro kluky i holky, muže i ženy. Je o životním stylu snů. Je o splněných přáních. O životě, úspěchu a štěstí. Vydejme se na cestu s respektem, odvahou a silou.

 • Získejte v dalších 12 měsících jasnost a klidnou mysl.
 • Napojte se na proud života. Zapojte se do zásuvky.
 • Získejte sílu k velkým rozhodnutím.
 • Získejte odvahu plnit si svá přání.
 • Získejte víru, že život je tu proto, aby vás obohatil, abyste se z něj radovali, aby vás naplnil štěstím.

Na nic z toho nemusíme dřít a makat na tom. Jediné, co je potřeba je, to umožnit. Nebránit tomu. Zdravě myslet a konat.

V této akademii ukážu na 12 oblastí života, kde se dějí zázraky. Každý měsíc dáme pozornost jedné oblasti, jednomu tématu, a v něm objevíte pro sebe možnosti, transformaci, změnu. Možná si všimnete něčeho, co jste dosud ve svém životě neviděli. Uvidíte něco, co bylo za vaším zrakem.

Toto všimnutí si, vnuknutí a Aha, které po cestě zažijete vám umožní spojit se se sebou novým způsobem. Aktivovat super hrdinu. Umožní vám prožít život podle vlastních a vesmírných pravidel. Umožní vám to potkat se se životem a tvořit v něm novým způsobem.

Srdečně vás zvu na tuto dobro-družnou, lásky-plnou i boha-tou společnou cestu...

- David Kirš

Akademie je přístupná online. Každý měsíc je k dispozici nové téma.

Potřebujete s něčím poradit?
Potřebujete s něčím poradit?
Daniel Križák

Jsem tady pro vás na emailu info@davidkirs.cz nebo v pracovní dny na telefonu +420 511 444 311

V AKADEMII SPOLEČNĚ PROJDEME 12 TÉMAT:

 • 1
  Tajemství vlivu
  V prvním díle cyklu se zaměříme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda procházíme životem jako hrdina s vlivem. Odkryjeme tajemství ovlivňování.
 • 2
  Spiritualita
  Mezi nebem a zemí je mnoho zázraků a SuperHero si to dobře uvědomuje. Tento díl ukáže, kde je zdroj života super hridnů - kdo opravdu jsme. Jaká síla nás tvoří a co je to duch každého hrdiny. Spiritualita a duchovní život není věc esoterická, je to věc nadmíru praktická a pro život nezbytná.
 • 3
  Myšlení hrdinů
  Náš svět ovládá mentalismus. Vědomí a naše podvědomí tvoří naši realitu a mysl nám dává význam. Když si všimneme, jak čerpáme z minulosti a jak myslí tvoříme z budoucnosti, pak nám dá život v přítomném okamžiku nový smysl.
 • 4
  Síla těla
  SuperHero bez energie, vitality a síly by nebyl hrdinou. Naše tělo je naším nástrojem a prostředkem, jak se ve světě realizovat. Poznejte jeho schopnosti, jeho sílu a zázrak energie, který dle posledních vědeckých výzkumů zajistí energii a vitalitu každý den.
 • 5
  Cesta s posláním
  Být na cestě hrdiny se svým posláním. Co je mým smyslem a mým posláním? Jak objevit své poslání? 4 dveře a úrovně k našim osobním posláním v životě. Co je mise, vize a poslání pro vás?
 • 6
  Tvořivost a sexualita
  Sexuální energie je nejsilnější a nejtvořivější silou světa. Super hrdina si toho je vědom. Rozvíjí svou sexualitu a tím tvořivost. Využívá inspiraci a intuici a otevírá své srdce, aby žil plný vášně a s touhou tvořit.
 • 7
  Úspěch a výsledky
  Jak dosahovat toho, co chceme. Jak rychle začít a silně dokončovat. Jak mít v životě výsledky. Jak být vysoce produktivní a efektivní v dosahování cílů? Co vede k úspěchu hrdinů a co blokuje naplňovat sny? Úspěch je schopnost konat a mít správné návyky a hlavně systém. Tento díl vám přinese do života řád a pořádek. Mít věci hotovo není věc tvrdé dřiny, ale věc přístupu. Našeho myšlení a konání.
 • 8
  Harmonie vztahů
  Na počátku bylo slovo. Komunikace, blízkost. Naše vztahy rozhodují o našem soužití. Náš vztah k nám samotným určuje, kdo jsme ve světě. Náš vztah k partnerovi ovlivňuje naši sílu. Náš vztah k lidem tvoří příběh v hlavách jiných lidí. Harmonie vztahů je základem našeho bytí. Tuto harmonii tvoří naše dobrá vůle, naše pravdivost a láska v nás.
 • 9
  Já a můj talent
  Podniknout cestu a uvidět svůj dar a talent. Spojit se s hodnotou, kterou každý neseme. A tato hodnota má na trhu svou cenu. 10 let jsem čekal na to, v čem můžu podnikat. A nakonec jsem se dočkal. Uviděl jsem možnosti, uviděl jsem sebe a své dary a talenty. Je čas, abyste uviděli svou hodnotu a přínos novým způsobem. Ocenili si, postavili se za sebe a předali své dary a talenty druhým.
 • 10
  Peníze a investice
  Znáte super hrdinu, který by měl problémy s penězi? Vydělávat peníze je logistika a systém. Spravovat své peníze je o moudrosti věků. Tento díl vám ukáže, co se učit o penězích. Jak o nich přemýšlet, jak je spravovat i kam je investovat.
 • 11
  Můj podnik, má firma
  Věřím, že každý má tu moc podnikat. Jakmile rozpoznáte svou skutečnou podstatu, objevíte svou vizi, pak si nemůžete pomoci a budete chtít vytvořit vlastní firmu, svůj osobní podnik. Dnešní doba umožňuje podnikat nebývalým způsobem. Vykročíme na cestu podnikání s odvahou, silou a respektem. Podělím se o chyby, které jsem v podnikání udělal a ukážu vám manuál, který dnes řídí mé firmy. Mít prosperující, šťastnou a smysluplnou firmu je možné. A světe div se, ryba smrdí od hlavy.
 • 12
  ZLATÝ ROK 2018
  Novoročním dílem otevřeme cestu do dalšího roku. Je to brána do dalších 365 dní našeho života. Tak jí projdeme s plnou parádou. :)