Objednávka nového ročního cyklu video seminářů

SUPER HERO ACADEMY

Tento 12-dílný seriál vás připraví na cestu vysoce výkonného charismatického lídra a hrdiny vlastního života. Je určen pro kluky i holky, muže i ženy. Vydáme se na cestu s vírou, odvahou a silou a v dalších 12 měsících se vytrénujete a získáte know-how pro 12 klíčových oblastí života každého super hrdiny.

Pravidelné faktury budou z karty hrazeny automaticky. Sedm dní před každým stržením platby vám pošleme email s upozorněním.

Potřebujete s něčím poradit?
Potřebujete s něčím poradit?
Daniel Križák

Jsem tady pro vás na emailu info@davidkirs.cz nebo v pracovní dny na telefonu +420 511 444 311

V AKADEMII SPOLEČNĚ PROJDEME 12 TÉMAT:

 • 1

  Tajemství vlivu

  V prvním díle cyklu se zaměříme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda procházíme životem jako hrdina s vlivem. Odkryjeme tajemství ovlivňování.
 • 2

  Spiritualita

  Mezi nebem a zemí je mnoho zázraků a SuperHero si to dobře uvědomuje. Tento díl ukáže, kde je zdroj života super hridnů - kdo opravdu jsme. Jaká síla nás tvoří a co je to duch každého hrdiny. Spiritualita a duchovní život není věc esoterická, je to věc nadmíru praktická a pro život nezbytná.
 • 3

  Myšlení hrdinů

  Náš svět ovládá mentalismus. Vědomí a naše podvědomí tvoří naši realitu a mysl nám dává význam. Když si všimneme, jak čerpáme z minulosti a jak myslí tvoříme z budoucnosti, pak nám dá život v přítomném okamžiku nový smysl.
 • 4

  Síla těla

  SuperHero bez energie, vitality a síly by nebyl hrdinou. Naše tělo je naším nástrojem a prostředkem, jak se ve světě realizovat. Poznejte jeho schopnosti, jeho sílu a zázrak energie, který dle posledních vědeckých výzkumů zajistí energii a vitalitu každý den.
 • 5

  Mise za posláním

  Být na misi = vidět cestu a mít vizi. Znát, co je můj další krok k cíli a pak se odevzdat a důvěřovat cestě k němu. Síla záměru a pozornosti. Objevíme moc a význam mise, vize a poslání.
 • 6

  Tvořivost a sexualita

  Sexuální energie je nejsilnější a nejtvořivější silou světa. Super hrdina si toho je vědom. Rozvíjí svou sexualitu a tím tvořivost. Otevírá své srdce a prochází životem plný vášně a touhy tvořit.
 • 7

  Úspěch za výsledky

  Jak dosahovat toho, co chceme. Jak rychle začít a silně dokončovat. Jak mít v životě výsledky. Co vede k úspěchu hrdinů a co blokuje naplňovat sny. Úspěch je schopnost konat a mít správné návyky. Tento díl vám přinese do života řád a pořádek.
 • 8

  Harmonie vztahů

  Na počátku bylo slovo. Komunikace, blízkost, naše vztahy rozhodují o našem soužití. My jsme příběh v hlavách jiných lidí.
 • 9

  Peníze a investice

  Znáte super hrdinu, který by měl problémy s penězi? Vydělávat peníze je logistika a systém. Spravovat své peníze je moudrosti věků. Tento díl vám ukáže, co se učit o penězích.
 • 10

  Podnikání a služba

  Podniknout cestu a vytvořit ze svých darů produkt, který mohu prodat druhým. Dnešní doba umožňuje podnikat nebývalým způsobem. Vykročíme na cestu podnikání s odvahou, silou a vírou.
 • 11

  Cesta legendy

  Cesta životem je hrou a výsledkem příčin a následků. Může být fascinující, hluboká a dobrodružná. Nebo nezajímavá, plytká a nudná. Někdo je zapomenut a někdo se stává legendou. Být charismatickým hrdinou a lídrem, tvůrcem svého života a příkladem pro druhé z vás tvoří legendu.
 • 12

  ZLATÝ ROK 2018

  Novoročním dílem otevřeme cestu do dalšího roku. Je to brána do dalších 365 dní našeho života. Tak jí projdeme s plnou parádou. :)